رونمایی از بزرگترین تلویزیون خانگی 4K

در گذشته فیلم های دی وی دی را با کیفیت SD تولید می کردند زیرا تلویزیون هایی که کیفیت تصویر SD داشتند رایج تر بودند اما در حال حاضر این کیفیت افزایش یافته و مطابق با کیفیت تصویر امروز تلویزیون های هوشمند شده است. بنابراین تفاوتی نداشته از کابل HDMI یا SD ویدئو بهره میگیرند و هر دو کابل کیفیت SD در نمایش محتوا دارند. با ما در این مطلب همراه باشید تا انواع کیفیت صفحه نمایش را در فروشگاه اینترنتی یکنام برای

شما شرح دهیم.اگر بخواهیم به شکل جزئی تر کیفیت 480 پیکسلی را بیان کنیم باید ذکر کرد این کیفیت رزولوشن 720*480 پیکسلی داشته و در هر فریمشامل 345600 پیکسل می شود. در سوی دیگر کیفیت 720 پیکسلی رزولوشن 720*576 پیکسلی داشته در هر فریم با 414720 پیکسل همراه است. بنابراین می توان کیفیت نسبتا بهتری را شاهد بود.

این دستگاه 800 کیلوگرم وزن دارد و برایخرید تلویزیون و نصب این دستگاه هشتصد کیلوگرمی، باید هزینه ای بالغ بر 587.5 هزار دلار را بپردازید.

خوب است بدانید که تلویزیونی که توسط «C Seed»  طراحی شده، تقریباً در سه وجه خود حاشیه ای ندارد و تنها حاشیه آن در قسمت زیرین پنل نمایشگر واقع شده که ارتفاع آن 15 سانتی متر بوده و در طول تلویزیون گسترش پیدا کرده است.

اگر در منزل خود دیواری دارید که برای نصب این تلویزیون مناسب است، بهتر است براکت های بسیار محکمی که توانایی تحمل وزن وزن 800کیلوگرمی این تلویزیون را داشته باشد را نیز فراهم کنید. البته کمپانی سازنده برای نصب تلویزیون خود، حق الزحمه 38,500 دلاری را نیز در نظر گرفته که این مقدار به قیمت 549,000 دلاری آن اضافه خواهد شد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت