دستگاه مو خوره گیر,قیمت دستگاه موخوره گیر,

  • دستگاه موخوره گیر

دستگاه موخوره گیر

  • مدل کالا: موخوره گیر
  • موجودی: در انبار
اپل
قیمت: 6,780,000 ریال

  • رنگ بدنه قرمز
موارد بیشتر

دستگاه موخوره گیر
دستگاه موخوره گیر یک دستگاه کاربردی برای از بین بردن موخوره است که در مدت زمان کم، موخوره‌ها را از انتهای موهایتان جدا می‌کند. این وسیله فواید بسیار زیادی دارد که یکی از آن‌ها صرفه‌جویی در زمان است. شما برای از بین بردن موخوره دو راه بیشتر ندارید یا باید کل موهایتان را یک دست و چند سانتیمتر بالاتر از  قسمت‌های موخوره‌دار کوتاه کنید و یا ساعت ها وقت بگذارید و شخص دیگری تمام این موخوره‌ها را یکی‌یکی از روی سرتان جدا کند که در این روش هم وقت زیادی صرف می‌شود و هم امکان خطا وجود دارد.
اما دستگاه موخوره گیر می‌تواند موخوره‌های سرتان را در مدت زمان خیلی کمی از بین ببرد. این دستگاه بدون آن که در قد موهای شما تغییر چندانی ایجاد کند؛ موخوره‌ها را از بین می‌برد. علاوه بر این شکستگی تارهای مو را نیز از بین برده و موهای شادابی به شما می‌بخشد.
روش کار دستگاه موخوره گیر
این دستگاه در شکل‌های متنوعی عرضه می شود اما معمول‌ترین دستگاه‌ها دارای دو صفحه دندانه‌دار جدا از هم می‌باشند که بر روی یکدیگر قرار گرفته و چفت می‌شوند. در واقع شما همانند اتوی مو از این دستگاه استفاده کرده و دسته‌ای از موهایتان را در بین آن قرار می‌دهید و دستگاه را از نزدیک ریشه به سمت ساقه، به آرامی حرکت می‌دهید و این کار را چند بار تکرار می‌کنید. در این راستا دستگاه با مکانیسم خود ساقه موها را به اندازه چند اینچ بالاتر از موخوره کوتاه کرده و در مخزن تعبیه شده در دستگاه می ریزد. شما باید برای دسته‌های کوچک مو این کار را تکرار کنید و درنهایت خواهید دید که مخزن دستگاه پر از خرده موهای خشک و آسیب‌دیده است که از انتهای موها شما جدا شده و در آن جمع آوری شده است.
البته قبل از استفاده از دستگاه موخوره گیر بهتر است به چند نکته دقت کنید. قبل از اینکه به آرایشگاه مراجعه کرده و یا خودتان در منزل با استفاده از دستگاه موخوره گیر، موخوره‌های موهایتان را از بین ببرید؛ بهتر است موهایتان را بشویید و آن را کاملاً خشک کنید و سپس از این دستگاه استفاده نمایید.
بسته به حجم موهایتان، مدت زمان استفاده از دستگاه موخوره گیر متفاوت است و ممکن است در مدت زمان چهل دقیقه تا یک ساعت موخوره‌ها را از بین ببرد.

دیدن دیگرمحصولات مشابه
شماره تماس با بخش سفارشات
آدرس کانال آریا کالا جهت عضویت
ما را در اینستاگرام دنبال نمائید

خصوصیات کلی
رنگ بدنه قرمز

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: موخوره گیر,

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت