حفظ حریم شخصی مشتریان

حفظ حریم شخصی

1- حریم خصوصی هرانسانی برای خودش محترم وبرای آریا کالا محترم تر میباشد ، به همین خاطرنیازی نیست که اطلاعات شخصی خارج ازقوانین تجارت الکترونیک ازکسی گرفته شود.
2- برای تکمیل و انجام فرایند خرید و ثبت و ارسال سفارش، اطلاعاتی مثل نشانی محل کار یا سکونت، شماره تلفن تماس و آدرس ایمیل ضروری میباشد و در صورت نیازبه خریدسازمانی ثبت کردن اطلاعاتی مانندنام وکدملی برای اشخاص حقیقی وکد اقتصادی و شناسه ملی شرکت یا سازمان موردنیازمی باشد.
پس لطفا در وارد کردن اطلاعات خواسته شده دقت لازم را داشته باشید که همکاران و کارکنان آریا کالا به مناسب ترین و سریعترین زمان ممکن بتوانند به شما خدمت رسانی نمایند.

3- اعتقاد پرسنل (آریا کالا) برمحرم بودن و حفظ هویت کاربران است و قطعا محرمانه می‌داند و اینگونه اطلاعات را به هیچ وجه دراختیار کسی نمی گذارد،مگر اینکه با حکم قانونی مراجع ذیصلاح این امرمیسرگردد.
4- آرشیو و بایگانیIP وکوکی‌ها در فروشگاه اینترنتی آریا کالا و هر فروشگاه اینترنتی دیگری لازم و اجتناب ناپذیر است ما هم درآریا کالا با درنظرگرفتن پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی برای حفاظت ازداده‌ها و اطلاعات کاربران تمهیداتی درنظر گرفته ایم و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کنیم.
5- در صورت نیازبه راهنمایی و بروز هرگونه مشکل درحین خرید ،لطفا با ارسال پیامتان به info@aryakala.com ما را مطلع نمایید تا در اولین فرصت رسیدگی و پاسخگویی انجام شود.
6- اعتقاد قلبیمان این است که سرمایه و اعتباراصلی هربنگاه اقتصادی مشتریانش میباشند،پس هدف و تلاش
آریا کالا ایجاد محیطی امن و جلب اعتماد شما عزیزان است.

با تجدیداحترام: فروشگاه اینترنتی آریا کالا


طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت