جارو برقی سطلی مرکزی البرزیک موتوره

 • جارو برقی سطلی مرکزی البرزیک موتوره

جارو برقی سطلی مرکزی البرزیک موتوره

تولیدکننده: سازه البرز

 • مدل کالا: سطلی مرکزی
 • موجودی: در انبار
اپل
قیمت: 107,500,000 ریال

 • تعداد موتور 1 موتور
 • توان ورودی 2000 وات
 • قابلیت جذب مایعات ندارد
موارد بیشتر

جارو برقی سطلی مرکزی البرزیک موتوره


1 موتوره           

حجم مخزن زباله 20 الی 60 لیتر

ولتاژ: 220 ولت

بر مبنای محل نصب و متراژ ساختمان با توان های مختلف

فرکانس: 50 هرتز 

مخزن با رنگ الکترواستاتیک و یا استیل

قدرت:  2000 وات

کنترل دستگاه با استفاده از گیت الکترونیک

رنگ: نارنجی      

قابل نصب روی با ارتفاع دلخواه

وزن: 12 کیلوگرم 

مجهز به میکرو فیلتر

ارتفاع: 73 سانتی متر         

دارای قدرت وکیوم بالا

لوله خرطومی 10 متریSilent بی صدا

استاندارد: استاندارد ملی ایران           

به دلیل عدم جریان هوای آلوده،باعث سالم مانده هوای درون منزل میشود

قابلیت جذب مایعات: ندارد    

پاکت: ندارد

کابل با دو شاخه و کلید استاندارد با قطر 5/1 میلی متر به طول 10 متر

مجهز به 2 فیلتر و میکرو فیلتر

دارای پایه قابل حمل با چرخ ثابت ومتحرک جهت حمل آسان

دارای مخزن تمام استیل

دارای مخزن متحرک گردان جهت تخلیه آسان زباله و مواد داخل سطل

دارای پریز برق روی جارو جهت استفاده برای دریل و سایر موارد مصرفی

همراه با دسته کاور تعبیه شده پشت جارو جهت حمل و نقل آسان

دارای پریز همراه و دارای چرخ ترمز دار

دارای سبد قطعات و اتصالات و دارای شیر تخلیه

دارای بست فلزی و دارای پریز سیار

کیفیت و استاندارد بالا و بدنه تمام استیل ضد زنگ

کاربرد: کاشی، مبل، فرش، پرده، اتوموبیل، راه پله، آسانسور، انباری و بالکن

جاروبرقی مرکزی ساختمان چیست؟

جاروبرقی مرکزی در زمره ی جاروبرقی نیمه صنعتی قرار می گیرد که به عنوان یک دستگاه نیمه دائمی در ساختمان نصب می گردد. سیستم های جاروبرقی مرکزی برای از بین بردن آلودگی و بقایای گرد و غبار خانه ها و ساختمان ها، انتقال ذرات خاک از طریق لوله های نصب شده در داخل دیوارها به یک مخزن در فضای خارج از ساختمان طراحی شده اند. واحد برق آن یک بخش ثابت است که معمولاً در زیرزمین، گاراژ یا موتورخانه، تراس، پاگرد و حتی کمد دیواری به همراه ظرف جمع آوری نصب می گردد. ورودی ها بر روی دیوارها در سراسر ساختمان نصب می شوند که به پریز های برق و سایر لوازم جانبی جاروبرقی مرکزی متصل می گردند تا گرد و غبار، ذرات و بقایای کوچک از اتاق های داخلی جدا شوند.

جارو برقی های مرکزی امروزه تبدیل به جایگزین مناسبی برای تمامی سیستم های نظافتی ساختمان شده اند. تولید این جاروهای مرکزی موجب کنار گذاشتن جاروبرقی های رایج در بازار شده است. شما در محیط خانه یک دستگاه جاروبرقی نمی بینید بلکه تعدادی درگاه ورودی لوله خرطومی را مشاهده می کنید.

ویژگی های جارو برقی مرکزی البرز

جاروبرقی مرکزی البرز با توجه به نیاز و سفارش مصرف کننده ۱ یا ۲ موتور دارد. در مدل ۲ موتوره، قدرت هر موتور آن برابر با ۱۶۰۰ وات است. رنگ آمیزی بدنه ی جاروبرقی مرکزی با رنگ الکترواستاتیک صورت گرفته که خاصیت ضد زنگ بودن به دستگاه می بخشد. همچنین برای تسهیل کنترل دستگاه یک کیت الکترونیک دارد. علاوه بر این، جاروبرقی مرکزی به میکروفیلتر مجهز می باشد.  از دیگر ویژگی های جاروبرقی مرکزی البرز می توان به بی صدا بودن (سایلنت)، قدرت وکیوم بالا و عدم جریان هوای آلوده اشاره کرد.

جاروبرقی مرکزی البرز یک موتورهجاروبرقی مرکزی البرز دو موتورهمشخصات محصول
موتور: ۱ موتورهموتور: ۲ موتورهحجم مخزن زباله ۲۰ الی ۶۰ لیتر
ولتاژ: ۲۲۰ ولتولتاژ: ۲۲۰ ولتبر مبنای محل نصب و متراژ ساختمان با توان های مختلف
فرکانس: ۵۰ هرتزفرکانس ۵۰هرتزمخزن با رنگ الکترواستاتیک و یا استیل
قدرت:  ۲۰۰۰ واتقدرت هر موتور ۱۶۰۰ واتکنترل دستگاه با استفاده از گیت الکترونیک
رنگ: نارنجیرنگ: نارنجیقابل نصب روی با ارتفاع دلخواه
وزن: ۱۲ کیلوگرموزن: ۲۱ کیلوگرممجهز به میکرو فیلتر
ارتفاع: ۷۳ سانتی مترارتفاع: ۹۰ سانتی متردارای قدرت وکیوم بالا
لوله خرطومی ۱۰ متریلوله خرطومی ۱۰ متریSilent بی صدا
استاندارد: استاندارد ملی ایراناستاندارد: استاندارد ملی ایرانبه دلیل عدم جریان هوای آلوده،باعث سالم مانده هوای درون منزل میشود
قابلیت جذب مایعات: نداردقابلیت جذب مایعات: نداردپاکت: ندارد

مزایای خرید جاروی مرکزی از سازه البرز

حقیقت این امر که شما کدام یک از جاروبرقی مرکزی تک موتوره یا ۲ موتوره را انتخاب می کنید به نوع کاربری شما و متراژ محیط بستگی دارد. هر دو مدل دستگاه دارای استاندارد ملی ایران و لوله خرطومی ۱۰ متری می باشند. این جاروبرقی برای جمع آوری کلیه زباله های خشک و گرد و غبار مورد استفاده قرار می گیرند و قابلیت جذب مایعات ندارد. همچنین از قدرت مکش زیاد و ثابتی برخوردار است. دسته های این جارو برقی مرکزی از طراحی ارگونومیک بهره گرفته تا راحتی و انعطاف پذیری کاربر را فراهم کند.

 • عملکرد بالا
 • بی صدا (سایلنت)
 • سبک وزن
 • قدرت مکش بالا
 • مجهز به میکرو فیلتر

نصب جاروی مرکزی

بهترین مکان برای نصب جاروی مرکزی، محیط بیرونی خانه است تا فیلترهای جارو با محیط آزاد ارتباط داشته باشد. همچنین شما می توانید در ستون، زیرزمین یا حتی آشپزخانه نیز آن را نصب و راه اندازی کنید. این جاروبرقی ها برای محیط هایی از ۱۰۰ تا ۵۰۰ متر مربع مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین محل درگاه نصب باید از زمین تقریبا نیم متر (۵۰ سانتی متر) فاصله داشته باشد و نزدیک محل لوله بخاری، شوفاژ و شومینه تعبیه نگردد. از لوله های PVC برای لوله کشی این جاروبرقی استفاده می شود. باید در هنگام نصب سیستم مرکزی ابتدا به مسیر لوله کشی و سپس متریال و مصالح مورد استفاده و قطر لوله مناسب توجه کنید.

کاربرد جاروبرقی مرکزی در خانه

تسهیل در حمل جاروبرقی مرکزی، این جارو را از سایر دیگر جاروها متمایز می کند. به جای حمل جاروبرقی خانگی از محلی به محل دیگر، می تواند تنها لوله خرطومی را در نزدیک ترین ورودی جاروبرقی مرکزی قرار دهید. در هنگام تمیز کردن، جاروی مرکزی در وقت و انرژی شما صرفه جویی می کند و به شما در داشتن یک تجربه بی نظیر در تمیز کردن خانه یاری می بخشد. شاید یکی از بهترین مزایای استفاده از جاروبرقی مرکزی در خانه شما این باشد که می توان این سیستم ها را متناسب با نیاز شما تنظیم کرد. خواه نوع کفپوش های خانه شما از جنس سخت باشد و چه فرش های ابریشمی در خانه خود داشته باشید، ابزارها و اتصالات موجود برای رفع نیازهای منحصر به فرد شما وجود دارد.

از طرف دیگر، جاروبرقی مرکزی برای افرادی که بیماری تنفسی دارند بسیار مناسب می باشد زیرا هیچ هوایی از آن به بیرون خارج نمی گردد و هیچ گرما و صدایی تولید نمی کند. علاوه بر این، مهم ترین فاکتور یک جاروبرقی خوب یعنی قدرت مکش بالا را دارد. همچنین شما هیچ بویی احساس نمی کنید زیرا همانند جاروبرقی های معمولی، با داغ شدن موتور کیسه آن داغ نمی شود تا از خود بوی نامطبوعی ساطع کند.

در طراحی جاروبرقی مرکزی سازه البرز به همه ی نکات بالا توجه شده است تا آن را به یک وسیله ی کاربر پسند تبدیل کند. یکی ار کاربرد های جارو مرکزی جمع آوری مو و پرز حیوانات است تا به راحتی بتوانید آن ها را جمع آوری و از بروز حساسیت جلوگیری کنید. تمامی زباله ها به خارج از محیط خانه و در مخزن آن قرار می گیرد.

نحوه کار با سیستم جاروبرقی مرکزی

پس از نصب جاروبرقی مرکزی تنها کافی است تا  لوله خرطومی را به پریزهای تعبیه شده وصل کنید و خانه خود را بدون هیچ گونه سر و صدایی جاروبرقی کنید. پس از پایان تمیز کردن نیز لوله خرطومی را جدا کنید. از این جارو می توان در بخش های مختلف ساختمان از جمله پارکینگ، پاگرد، راه پله، کمد دیواری، تراس و ایوان و کابینت ها استفاده کرد.

برای استفاده ی بهتر در محیط ساختمان خود می توانید تعداد درگاه ورودی را افزایش دهید تا در هرجایی بتوانید از آن برای نظافت استفاده کنید. تنها کافی است لوله خرطومی را از یک درگاه به درگاه دیگری جا به جا کنید و سراسر خانه را جارو کنید. شما نهایتا سالی ۲ بار مخزن جاروبرقی مرکزی را تخلیه می کنید. اما کیسه یا مخزن جاروبرقی های معمولی را باید هر چند وقت یک بار تعویض و تخلیه کرد.

وقتی شما خرطومی جاروبرقی مرکزی را به درگاه وصل می کنید جریان برق هم متصل و بالعکس وقتی آن را جدا می سازید جریان برق نیز قطع می گردد. وقتی با جاروی مرکزی جارو می کنید می توانید به راحتی قدرت مکش را تغییر دهید دستگاه را خاموش و روشن کنید.

تفاوت های جاروبرقی معمولی و جاروبرقی مرکزی

میزان قدرت مکش جاروبرقی های مرکزی بسیار قوی تر از جاروبرقی معمولی است. در مقایسه با جاروبرقی های معمولی، جاروبرقی های مرکزی کاملا بی صدا هستند و در هنگام کار گرما تولید نمی کنند. جاروبرقی مرکزی کیسه جاروبرقی ندارد. در نتیجه نیازی به تعویض یا تخلیه مداوم ندارند. بر خلاف جاروبرقی های معمولی که باید از یک سو به سوی دیگر خانه حمل شوند، با جاروبرقی مرکزی فقط باید یک لوله ی خرطومی را جابه جا کنید. جاروبرقی معمولی جریان هوا را به محیط خارجی باز می گرداند، اما جاروبرقی مرکزی این چنین عمل نمی کند بنابراین بهترین گزینه برای افرادی با بیماری های تنفسی و ریوی می باشد. از جاروبرقی های معمولی نمی توان بی وقفه استفاده کرد چرا که موتور دستگاه گرم می گردد و نیاز به خنک شدن سیم پیچی الکتروموتورها دارد. اما شما می توانید با جاروبرقی مرکزی بی وقفه کار کنید. حتی می توانید به صورت هم زمان چند نفر از آن استفاده کنند. از طرفی نیازی به نگرانی در خصوص تعمیر ات آن وجود ندارد چرا که عمر این دستگاه بسیار طولانی است.خصوصیات کلی
تعداد موتور 1 موتور
توان ورودی 2000 وات
قابلیت جذب مایعات ندارد
لوله تلسکوپی لوله خرطومی 10 متری
نشان استاندارد ایران به دلیل عدم جریان هوای آلوده،باعث سالم مانده هوای درون منزل میشود
ابعاد دستگاه ارتفاع 73 سانتیمتر
میزان صدا Silent بی صدا
رنگ بدنه نارنجی
ساخت کشور ایران
نام برند سازه البرز
فرکانس 50 هرتز
وزن کامل محصول 12 کیلو گرم
ولتاژ 220 ولت

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت